אודות קוי

כמה מילים אודות החברה והמערכת

פרוייקט Coi עלה לראשונה לאוויר בתאריך 21/08/2009, לתת מענה לעסקים קטנים או ליחידים שאין ברשותם תקציב לבנות אתר באינטרנט דרך החברות בשוק.
ב- קוי שמנו לעצמנו למטרה: לבנות ממשק ניהול פשוט אך עם זאת המאפשר ליצור אתר אינטרנט מקצועי ככל האפשר. היה חשוב לנו בעיקר ממשק ניהול אתר פשוט, לאור כמות המערכות החינמיות הקיימות בשוק עם ממשקי ניהול מסובכים, מתוחכמים מידיי ולא מובנים אשר לא נועדו למשתמש הפשוט שבסך הכול רוצה להציג כרטיס ביקור ברשת האינטרנט.

למה בניית אתרים בחינם?

לא כל אחד יכול לשלם על בניית אתר, הפתרון שלנו מאפשר לגשש ו"לבדוק את המים" מבלי להוציא הון תועפות על מוצר שלא בטוח אם יחזיר את ההשקעה, כמו כן המודל הזה מאפשר לבדוק את המוצר שלנו לפני שנרשמים למסלול פרימיום.
המערכת מתפתחת תמידית ומודולים חדשים מתווספים באופן קבוע, שלא כמו מערכות אחרות, אנו מסתכלים קדימה ומשפרים את המערכת כדי שתתאים תמיד להלך הרוח של היום.


ללא פשרות

כדי לתת לכם מוצר איכותי יש נושאים שלא ניתן להתפשר בטיבם וחייבים להשקיע עד הסוף לקבלת המקסימום האפשרי. הנושאים החשובים לאתר איכותי: שרתי אחסון, עיצוב, ממשק ניהול.


אודות
שרתי אחסון

בתאריך 15/04/2012 העברנו את המערכת לשרת חזק ומהיר יותר לאחר שכמות הגולשים הגדלה מידי יום הכבידה על השרת. שרתים מהירים מוסיפים לחווית הגולש שלא צריך להמתין דקות ארוכות גם בטעינת דפים גדולים וכבדים, אנו ב- Coi מאמינים כי חווית הגולש היא מעל הכל, ולכן נמשיך להשקיע בנושא זה.

עיצוב
כשהנושא נוגע לאתרים באינטרנט, מסתכלים קודם על ה"קנקן" ופחות על מה שיש בתוכו. גם כאן, חווית הגולש עלולה להיפגע אם תובילו את המשתמש שלכם לאתר עם עיצוב: במקרה הטוב מכוער ובמקרה הרע מזיק תדמיתית ולא מובן. לכן ב- Coi תוכלו לבחור מרשימה של עיצובים שגדלה עם הזמן, לאפשר לכם את הגמישות המקסימלית.

ממשק ניהול
לדעתנו, ממשק הניהול הוא החלק החשוב ביותר למנהל האתר, רוב המערכות היום בנויות על פלטפורמות ישנות עם ממשקים מיושנים ומסורבלים, ובדרך כלל מצריכים קורס קטן בכדי להבין את רזי המערכת וכיצד ניתן לשלוט על האתר דרך הממשק, לכן שמנו לעצמנו למטרה לבנות את הממשק הקל ביותר והפשוט ביותר.
בתהליך הבנייה החלטנו שלא לאפשר למשתמשים לשנות חלקים באתר שלהם מאותה סיבה. הבנו שגמישות יתר בניהול מביאה לסירבולו, לכן החלטנו להשאיר את ניהול האתר פשוט וקל ללמידה כשהממשק מלווה בהסברים על כל פריט.